.

.

Ракавици Отпорни на топлина Ракавици На Висока Температура Скара Скара Ракавици Кожна Ракавица Со Долг Ракав За Мажи Жени

Ракавици Отпорни на топлина Ракавици На Висока Температура Скара Скара Ракавици Кожна Ракавица Со Долг Ракав За Мажи Жени

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Не Пеглајте, Рачно Миење,Перење Алишта, Машинско Перење Перење - - - - - Миење Раце, обидете се да не миете машини или миење четки, лесни за нега, исклучително удобни за носење, против лизгање и брзо сушење. ПОДАРОЦИ - - - - - - Не-лизгање, Топло, Лесно, Ветроупорно, Пријатно, Меко, Удобно, Дише. Тие не се само добар избор за себе, туку и одличен подарок за вашиот љубовник,пријателите и семејството. ПРИЛИКИ - - - - - Погоден За спортови на отворено, Како што се возење велосипед, јавање коњи, скијање, пешачење, трчање, пешачење, возење, кампување, тактики и авантури на отворено и така натаму, погоден за сите активности на отворено. Носењето на овие ракавици може да направи да се чувствувате подобро. МАТЕРИЈАЛ - - - - - - Топлите ракавици ги одржуваат рацете топли кога спортувате на отворено во зима. Избегнувајте смрзнатини во рацете во студено време и заштитете ги рацете од триење и гребнатини за време на спортот и активностите, овие ракавици се совршен придружник за секого. Носењето на овие ракавици е задоволство. УСЛУГАТА - - - - - Задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ќе се потрудам, поради временската разлика, ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ги решите за вас. Имајте убав ден! Ви посакуваме пријатен шопинг!. Добредојдовте Во Продавницата Андонгнивел! Андонгнивел Ракавици Вовед : прекрасно парче облека за носење во студената зима при скијање, сноуборд, лизгање, тобоган, кампување, пешачење или спортови и активности на отворено.Овој внимателен избор на материјали гарантира дека вашите раце се суви и топли за студената сезона. Андонгнивел Ракавици Идеја За Подарок : Ако се борите со идеја за подарок на некој близок или пријател, , ова е идеја за подарок со универзален избор и употребливост. Андонгнивел ракавици, добар избор за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката