.

.

Фолифло Про Коса, Трепки И Пакет За Нега На Веѓи

Фолифло Про Коса, Трепки И Пакет За Нега На Веѓи

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Вратете ја природната убавина и сила на вашата коса за 60-90 дена, со забележителни резултати што често се гледаат по само 30 дена Како што е прикажано во Списанието Привлечност. Зајакнување На Косата на Фолифло : Искористување на моќта На Редензилот за враќање на проретчената коса до поцелосна дебелина и волумен - со Биотин, пантенол, ботанички екстракти од зелено чајно дрво, видов палмето и масло од арган. Серум За Трепки фолифло : Претрупан трепки и убави веѓи. Нашиот серум обезбедува волуменски придобивки за најретките трепки за да промовира полнота и густина за густи, заводливи трепки што се забележуваат. Развиени од дерматолог обучен Од Харвард и пластичен хирург обучен Од колумбија, нашите сопственички формули се ригорозно тестирани и клинички докажани дека се ефикасни. *ОДРЕКУВАЊЕ : Фолифло не е замена за соодветна медицинска дијагноза и третман за губење на косата. Фолифло не ги подобрува сите состојби на губење на косата, но може да стане витален дел од вашиот режим за здрава коса. Вратете ја природната убавина и сила на вашата коса за 60-90 дена, со забележителни резултати што често се гледаат по само 30 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката