.

.

Тенок Долготраен Пенкало Течен Молив За Очи Водоотпорен Долготрајна Црна Маскара 3Д Виткање Виткање Витка Долготрајна Маскара За Масло За Шминка

Тенок Долготраен Пенкало Течен Молив За Очи Водоотпорен Долготрајна Црна Маскара 3Д Виткање Виткање Витка Долготрајна Маскара За Масло За Шминка

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Овој Комплет Маскара е Водоотпорен, Навистина Долготраен и Останува Прекрасно Долг и Густ, Дури И Преку Дожд, Солзи и Пот Лесно За Отстранување Шминка Без Оштетување На Трепките. Може Да Се Даде На Неа, Мајка, Девојка, Сопруга Како Уникатен Подарок. Тоа е Најдобриот Подарок За Шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот. Оваа Маскара Секогаш Ќе Ги Одржува Вашите Трепки Полни И Долги, Иако Годините Се Додадени На Нашите Брчки, Оваа Маскара Ќе Ве Потсети На Вашето Младешко Минато. Оваа Маскара Со Влакна Ви Нуди 24 Часа Завршница Без Да Бидете Лепливи И Ја Одржува Виткањето Ц За Убав Изглед. производи за шминка мелем за отстранување шминка најдобра ноќ за сува кожа к производи за убавина нега на кожата за мрсна кожа кутија за шминка поставете ја оригиналната нега на кожата чувствителна кожа миење лице корејски производи најдобра шминка за вајање кожа најдобар тонер за блескава кожа список на предмети за шминка шминка едноставна некомедогена шминка црна шминка компании корејски шминка за очи нова шминка за маскара за сјај на кожата комплет за убавина за шминка. Тенок Долготраен Пенкало Течен Молив За Очи Водоотпорен Долготраен Црн Маскара 3д Виткање Виткање Виткање Долготрајно Масло За Шминка Маскараслим Долготрајно Пенкало Течен Молив За Очи Водоотпорен Долготраен Црн Маскара 3д Виткање Тенок Долготраен Материјал За Шминка : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката