.

.

AES 3x5 3'x5 'САД Американски w/Државата Џорџија Знаме w/Две 6' Бела Јарболот Пол Колекции Орел Топер

AES 3x5 3'x5 'САД Американски w/Државата Џорџија Знаме w/Две 6' Бела Јарболот Пол Колекции Орел Топер

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Платно 4 Редови На Шиење на страната на мува. Цврсти Месинг Громови. Платно Заглавие. Триаголник агол шиење. 6 ' Јарболот Комплет. 3x5 3'x5 'САД Американски w/ Државата Џорџија Знаме со / Две 6' Бела Јарболот Пол Колекции Орел Врвот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката