.

.

Мултифункции на абаодам 6 инчи, отворено универзален футрола, футрола за половината, торбичка торбичка за торбичка за торбичка за мобилен телефон

Мултифункции на абаодам 6 инчи, отворено универзален футрола, футрола за половината, торбичка торбичка за торбичка за торбичка за мобилен

Оценка на стоката:

DEN 119.68
Достапност
Производот е достапен

Тој е мал, компактен и лесен за носење торба за половината, погодна за употреба. Направено од Оксфордска ткаенина, издржлива и практична. Совршен за лов, кампување, патување, планина, трекирање, на отворено, возење велосипед, итн. Тоа е мал, компактен и лесен за носење. торба за половината, погодна за употреба. Направено од Оксфордска ткаенина, издржлива и практична. Совршен за лов, кампување, патување, планина, трекирање, на отворено, возење велосипед, итн. Тој е мал, компактен и лесен за носење. Дизајнот е преносен од сите други големи пакувања кои се премногу големи, гломазни или тешки, дури нема да ги запознаете кога ги носите. Карактеристики- Боја на артикалот : Зелена. - Материјал : Оксфордска крпа. - Големина на артикалот : приближно. - Направено од Оксфордска ткаенина, издржлива и практична. - торба за половината, погодна за употреба. - Совршен за лов, кампување, патување, планина, трекирање, на отворено, возење велосипед, итн. - тоа е мал, компактен и лесен за носење. Пакет, вклучувајќи торба за половината од 1 x.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката