.

.

Под оклоп UACPCC4-SRPRO UA Pro4/Заштитник на градите/постари/на возраст од 12-16/14,5 ги исполнува стандардот за заштита на градите Nocsae

Под оклоп UACPCC4-SRPRO UA Pro4/Заштитник на градите/постари/на возраст од 12-16/14,5 ги исполнува стандардот за заштита на градите Nocsae

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Одлично за сите нивоа на играчи Траење на траење. Стилски и удобен. Одлично за сите нивоа на играчи. Траење на траење. Стилски и удобен. Под визијата на оклопот е да ве инспирира со решенија за перформанси што никогаш не сте знаеле дека ви се потребни и не можете да замислите да живеете без.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката