.

.

Туа Таговијалоа Автограм Мајами Делфини Камо МИНИ ШЛЕМ ВЕНТИЛАТОР 28914-Автограм Нфл Мини Шлемови

Туа Таговијалоа Автограм Мајами Делфини Камо МИНИ ШЛЕМ ВЕНТИЛАТОР 28914-Автограм Нфл Мини Шлемови

Оценка на стоката:

DEN 5659.04
Достапност
Производот е достапен

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Мини Шлемови мак. Туа Таговијалоа Автограм Мајами Делфини Камо МИНИ ШЛЕМ ВЕНТИЛАТОР 28914 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Мајами делфини сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката