.

.

Мајк Пјаца-1997 Млб Серија 24к Златна Метална Картичка Многу 400

Мајк Пјаца-1997 Млб Серија 24к Златна Метална Картичка Многу 400

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Секој Колекционерски Златен Метал Од 24к е создаден со Помош на автентични Слики ексклузивна и патентирана технологија За "Фотографирање Фотографии" каде 24к Злато се нанесува на метална основа за да се создаде фотографска слика 2 1/2 x 3 1/2" Двострана 24k Златна картичка И Спакувана во € " акрилен држач и доаѓа во кожен скапоцен камен. 3 € x 5 7/8" пакувани димензии. Официјално лиценциран од МЛБ и МЛБПА. Ограничено Издание # : 750 парчиња. Секоја картичка поединечно врежана. Оригинален СРП од 149,95 долари, На Големо од 75,00 долари, рефус цена од 15,00 долари/картичка. Автентични Слики 24к Златна Метална Картичка На Мајк Пјаца Од Сетот Златни Серии АИ МЛБ Во 1997 година. Двострана картичка која ја истакнува кариерата На Пјаца низ сезоната 1996 (која вклучуваше 36 ЧАСА, 105 РБИ и .336 БА За Затајувачите).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката