.

.

Швин Класик Стара школа Ктрај велосипед, рачка за мајмун и седло на корпи, тркала од 20 инчи

Швин Класик Стара школа Ктрај велосипед, рачка за мајмун и седло на корпи, тркала од 20 инчи

Оценка на стоката:

DEN 511.84
Достапност
Производот е достапен

Експлозијата со класичниот Швин Портокал Крат, во кој има иконска рамка за убод и вилушка Спрингер Гроздобер детали вклучуваат високи рачки за мајмуни, седиште за банана и сиси бар за изгледот на 70-тите години на шефот. Единствениот погон на брзина е лесен за употреба и одржување. Задната сопирачка на сопирачката обезбедува интуитивно запирање. 16 ”предно тркало. 20 ”Задното тркало има вистинска гума за убод-зраци. Лесни алуминиумски венчиња. Фендерите изгледаат одлично и помагаат да ве заштити од прскања. Одговара на возачи на возраст од 6 и повеќе години. Овој велосипед е необјавен и вклучува ограничена гаранција за живот онолку долго колку што го поседувате велосипедот. Експлозијата со класичниот Швин Портокал Крат, во кој има иконска рамка за убод и вилушка Спрингер. Гроздобер детали вклучуваат високи рачки за мајмуни, седиште за банана и сиси бар за изгледот на 70-тите години на шефот. Единствениот погон на брзина е лесен за употреба и одржување. Задната сопирачка на сопирачката обезбедува интуитивно запирање. 16 ”предно тркало. 20 ”Задното тркало има вистинска гума за убод-зраци. Лесни алуминиумски венчиња. Фендерите изгледаат одлично и помагаат да ве заштити од прскања. Одговара на возачи на возраст од 6 и повеќе години. Овој велосипед е необјавен и вклучува ограничена гаранција за живот онолку долго колку што го поседувате велосипедот. Со генерации, редок модел на велосипед демнеше во магла за велосипедска митологија. Гласините за видувања се разбудија на форумите за ентузијасти, родителите им кажаа на своите деца на еден дечко дека знаеле дека едно време кој имал еден, колекционерите барале сериозно, а сепак самиот велосипед останал неостварлив. Дојде време за овој метафорички сасквач да излезе од сенките. Сега е широко достапен - велосипедот, митот, легендата : Швин Гројп Крајт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката