.

.

А.Ј. Цена автограмирана кошаркарска картичка 2009 Панини дебитант #396 - Непотпишани кошаркарски картички

А.Ј. Цена автограмирана кошаркарска картичка 2009 Панини дебитант 396 - Непотпишани кошаркарски картички

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишани кошаркарски картички. Цена автограмирана кошаркарска картичка (Uconn Huskies) 2009 Panini Rookie #396. Ставката доаѓа целосно сертифицирана со привремено очигледен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен А. Меморијалии на цени. Минесота Тимбервулвс меморија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката