.

.

Shimano BB-UN300 Square Taper English BB 68x115mm

Shimano BB-UN300 Square Taper English BB 68x115mm

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Сет на заграда за кертриџ, BB-UN300 5 JJ -> 11 C SHIMANO BB-UN300 Долна заграда-Стандардна-Шимано Квалитет/перформанси кертриџ лежиште на квадратниот дно заграда-стабилност на ланецот со ланец со стабилизатор на ланецот-Серија : Shimano Tourney TX800 Серија -Fits JIS Square -Taper Cranksets -wold Spindle -W/O фиксирање на завртки -адаптер Материјал : Алуминиум. 1009904 (014-023) 3/8 22723 (5 : 3/1/23 : AR 31323 (30 : 3/17/23 : ARI 3/18 (-1).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката