.

.

Бери Сандерс Дебитант картичка 1989 Резултат #257 - Непотпишани фудбалски картички

Бери Сандерс Дебитант картичка 1989 Резултат 257 - Непотпишани фудбалски картички

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишани фудбалски картички. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Непотпишани фудбалски картички. Резултат на Бери Сандерс дебитант во 1989 година #257 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Бери Сандерс. Меморијабилии на Детроит Лавови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката