.

.

Иновативна торба за маска за знаме за нуркање

Иновативна торба за маска за знаме за нуркање

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Земја на потекло : Швајцарија Висината на пакетот на производот е 7,62 сантиметри. Должината на пакетот на производот е 22,86 сантиметри. Ширината на пакетот на производот е 15,24 сантиметри. Земја на потекло : Швајцарија. Висината на пакетот на производот е 7,62 сантиметри. Должината на пакетот на производот е 22,86 сантиметри. Ширината на пакетот на производот е 15,24 сантиметри. Издржлива, заштитна торба со кордура со џеб за маски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката