.

.

САВИТА 2 парчиња Танц Лента, Љубовта Срцето Модели &засилувач; Градиент Танц Лента Гимнастика Танц Лента Стример со Стап 78.7 Во Долгаymмичка Гимнастика Панделки За Де

САВИТА 2 парчиња Танц Лента, Љубовта Срцето Модели &засилувач; Градиент Танц Лента Гимнастика Танц Лента Стример со Стап 78.7 Во Долгаymмичка

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Производот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња танцова лента со розова рачка, со боја на градиент на виножито од жолто, сино, виолетово, розово и бронзено срце Може да го подобри ентузијазмот за вежбање кај децата, погоден за обука за гимнастика или секојдневна употреба. Големина на производот : оваа танцова лента е 2м/ 78,7 инчи во должина, стапот е 30 см/ 11,8 инчи во должина. Премиум Материјал : Нашата лента за танцување е изработена од висококвалитетна лента, помека и потрајна од свилата, мазна и лесна. Со цврст стап, не е лесно да се скрши, издржлив и сигурен, служејќи ви за долгорочна употреба. Широка Примена : Оваа гимнастичка лента е погодна за секојдневна и професионална употреба, широко користена за уметнички танц, гимнастика, физички тренинг, украсни реквизити, танцови претстави и сл. Одличен Подарок : танцовата лента не само што може да развие ентузијазам за вежбање кај децата, туку може да ја подобри и нивната атлетска способност. Ова е одличен подарок за деца. Спецификација : боја : разнобоен Материјал : Големина На Производ На Лента : Танцова лента : 2м/ 78,7 инчи во Должина Стап : 30см/11,8 инчи во должина детали За Пакетот : 2 х Танцова Лента Забелешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката