.

.

Карл Тејлор .348 1969 Пиратите од Питсбург потпишаа автограмиран М.Л. Бејзбол w/COA

Карл Тејлор .348 1969 Пиратите од Питсбург потпишаа автограмиран М.Л. Бејзбол w/COA

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Купете ја нашата продавница со над 32000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе. Ние сме бизнис во сопственост на семејство што се отвори во септември 1984 година. Високо оценет, доверлив и сигурен. Одлична услуга за клиенти заедно со брза испорака !! Следење обезбедено на секоја ставка. 100% автентични гарантирани предмети. Многу од нашите предмети се автентицирани со JSA & PSA/DNA. Ние се специјализираме не само во суперerstвездите, туку и 2 -ри играчи од вашиот омилен тим.348 1969 Пиратите од Питсбург потпишаа автограмиран М.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката