.

.

Мигел Кабрера Детроит Тигерс 10,5 x 13 Сублимирана плакета на играчи - Плаки и колажи на играчи на МЛБ

Мигел Кабрера Детроит Тигерс 10,5 x 13 Сублимирана плакета на играчи - Плаки и колажи на играчи на МЛБ

Оценка на стоката:

DEN 479.84
Достапност
Производот е достапен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Оваа сублимирана плакета на Мигел Кабрера 10,5 '' x 13 '' е совршен начин да го претставите вашиот омилен играч на Детроит Тигерс во вашиот дом или канцеларија. Лесно за прикажување или виси, се одликува со Starвездата на Детроит Тигерс подготвена да направи претстава на теренот. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Мигел Кабрера. Меморијабили на Детроит Тигерс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката