.

.

Prodigy Disc BP-4 ранец за голф торба за голф

Prodigy Disc BP-4 ранец за голф торба за голф

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Има 15+ дискови за голф Држач за шише 32 ул. 600 D полиестер. Дисковите и шишињата не се вклучени. Има 15+ дискови за голф. Држач за шише 32 ул. 600 D полиестер. Дисковите и шишињата не се вклучени. Prodigy BP-4 нуди уште една компактна опција во нашата постава за торби во нашата најниска цена. БП-4 е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал 600 D и е засилен со гума цевководи по должината на предниот дел. Има 16-18 дискови во главниот оддел со опционален делител. Pocketебот на путер има дополнителни два стакло. За складирање, БП-4 има страничен џеб на Велкро со простор за скапоцености и мали предмети како крпи и има прилагодлив држач за шише со вода за лесно да собере шише од 32 унци. БП-4 исто така прави одлична торба во движење денови поминати надвор од курсот. Дисковите и шишињата не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката