.

.

Педро Мартинез Ци Статиран потпишан МЛБ Бејзбол, ПСА Коа - Автограмирани бејзбол

Педро Мартинез Ци Статиран потпишан МЛБ Бејзбол, ПСА Коа - Автограмирани бејзбол

Оценка на стоката:

DEN 10495.84
Достапност
Производот е достапен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Педро Мартинез Ци СТАТ потпиша МЛБ Бејзбол, ПСА Коа Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за Педро Мартинез. Меморијабили на Бостон Ред Сокс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката