.

.

DTGN 5,5 mm x 0.2mm x 300mm месинг цевка - 3pack - Добро за опрема за машини DIY Декоративна рамка - тркалезна метална цевка

DTGN 5,5 mm x 0.2mm x 300mm месинг цевка - 3pack - Добро за опрема за машини DIY Декоративна рамка - тркалезна метална цевка

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

[Месинг цевка] : Пакетот доаѓа со 3 парчиња месинг цевка од златен тон во 5,5мм/0,22 "Надворешна диа, 0,2мм/0,008" Дебелина на wallидот, должина од 300мм/11,81 ". која има ниска точка на топење, висока обработливост, издржливост и електрична и термичка спроводливост. [Карактеристики] : Со мазна и лесна површина, одлична за персонализирани проекти и прецизни апликации. Може да се залепи, полира, се сече и свитка на која било форма Задолжително. [Добар избор] : Оваа месинг цевка може да се користи за одржување на опрема за машини, модел на брод, модел на модел, како и украс за DIY, изработка на занаетчиство, украсна заграда и рамка во домот, канцеларијата и продавницата. [Известување] : Препорачајте да носите Нараквици и внимавајте кога ја обработувате цевката. Ве молиме, дозволете околу 0,1 mm разлики во мерењето како резултат на рачното мерење. [Месинг цевка] : Пакетот доаѓа со 3 парчиња месинг цевка од златен тон во 5,5 mm/0.22 "Надворешна диа., 0,2 mm/ Должина од 0,008 "wallид, должина од 300мм/11,81". [Цврст и издржлив] : Изработено од месинг материјал, кој има ниска точка на топење, висока обработливост, издржливост и електрична и термичка спроводливост. [Карактеристики] : Со мазна и лесна површина, одлична за персонализирани проекти и прецизни апликации. Може да се залепи, полира, исече и свитка на секаква форма. [Добар избор] : Оваа месинг цевка може да се користи за одржување на опрема за машини, модел на брод, модел на модел, како и украс за DIY, изработка на занаетчиство, украсна заграда и рамка во домот, канцеларијата и продавницата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката