.

.

САД запечатуваат рефус-RS-N70TXT-98 Текстурирана гума ролна на неопренови, без лепило, 70A, 1/16 Висина, ширина 36, должина од 9

САД запечатуваат рефус-RS-N70TXT-98 Текстурирана гума ролна на неопренови, без лепило, 70A, 1/16 Висина, ширина 36, должина од 9

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1/16 "; ширина : 36"; Должина : 9 стапки. Боја : црна; Текстура : текстура. Јачина на затегнување : 1.000 psi; Издолжување : 3,5; Јачина на солза : 20 N/mm; Компресија за компресија : 0,33; Густина : 1,50 g/cm3. Опсег на температура : -30 ° до 250 ° F; Спецификации се сретнаа : ASTM D2000 BC 707. Продавници за продавници; Автомобилско гориво-инјектирање-добро-над-воздух-надлежби. Продавници за продавници; Автомобилско гориво-инјектирање-добро-над-воздух-надлежби. Овие листови имаат текстура на крцкање која обезбедува површина што не се зафати. Неопренот има добар баланс на својства и е погодна за масла, вода и ладилници. Овој производ е произведен во Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката