.

.

X-DREE DC 45-50V 15w Круг 32mm Диа Висока МОЌНОСТ COB LED Чип Светлина Светилка Чиста Бела (DC 45-50-V 15w Круг 32mm Dia Adalta potenza COB ПРЕДВОДЕНА Чип Светлина лампада бјанка пура

X-DREE DC 45-50V 15w Круг 32mm Диа Висока МОЌНОСТ COB LED Чип Светлина Светилка Чиста Бела (DC 45-50-V 15w Круг 32mm Dia Adalta potenza COB

Оценка на стоката:

DEN 750.40
Достапност
Производот е достапен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Електронски Делови, Алуминиум; Нето Тежина : 4g Содржина На Пакетот : 1 x COB LED Чип; Главна Боја : Сребрен Тон, Жолта; Светла Боја : Чиста Бела Боја. Моќност : 15 W; Температура На Бојата : 6500 K; Напон : 45-50 V. Струја : 280-300m A; Дијаметар : 32mm/1.25"(Коренте : 280-300m A; Дијаметро : 32mm / 1. Прозрачна Површина : 20мм/ 0,78"; Агол На Осветлување : 180 Степен (Површна луминоза : 20 мм / 0,78' 'Анголо : 180 гради. DC 45-50 V 15w Круг 32mm Диа Висока МОЌНОСТ COB ПРЕДВОДЕНА Чип Светлина Светилка Чиста Бела100% и висок квалитет.Ниска потрошувачка, висока осветленост.Погоден за осветлување на домот, студиото и изложбата итн.Заштеда на енергија и еколошки.Светлината е безопасна за кожата и очите.Опис На Шпански 45-50_V 15w Круг 32mm Dia Adalta POTENZA COB ПРЕДВОДЕНА Чип Светлина lampada bianca pura Paese di produzione : CINA; Материјал : parti elettroniche, alluminio; пезос netto : Contenuto della confezione : 1 x ЧИП LED COB, боја принципале : тоно аргенто, џало, боја кјаро : Бјанко пуропотенца : 15 W; температура Боја : 6500 k; тензија : 45-50_vcorrente : 280-300ma; дијаметро : 32mm / 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката