.

.

Нормански Светилки 25G25-130V - W-Волти: 130v, Вати: 25W, Засилувачи: 0.192, Тип

Нормански Светилки 25G25-130V - W-Волти: 130v, Вати: 25W, Засилувачи: 0.192, Тип

Оценка на стоката:

DEN 47.84
Достапност
Производот е достапен

Напон : 130 V, Моќност : 25 W, Засилувачи : 0192, Тип : G25 Глобус Сијалица, Животни Часови : 4.000 Часа, Основен Тип : E26( Средна Завртка База), Бело Стакло - - - ние комбинираме превозот за повеќе предмети! - Со други зборови секоја дополнителна ставка бродови бесплатно *се однесува на повеќето артикли* - ова вклучува слична големина, посебен Скус; комбинирано во еден пакет со рамна цена. Едноставно додадете ги сите ваши предмети во вашата кошничка и започнете со касата за да ги видите комбинираните трошоци за испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката