.

.

Техничка Прецизност Замена За Американски Ултравиолетови MRS45 - 12 МОБИЛНИ ЗАМЕНА СВЕТИЛКА

Техничка Прецизност Замена За Американски Ултравиолетови MRS45 - 12 МОБИЛНИ ЗАМЕНА СВЕТИЛКА

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Замена ЗА АМЕРИКАНСКАТА УЛТРАВИОЛЕТОВА Сијалица ЗА ЗАМЕНА НА МОБИЛНИ ЛАМБИ MRS45-12 Единица по продажба : 1. Замена ЗА АМЕРИКАНСКИ УЛТРАВИОЛЕТОВИ MRS45 - 12 МОБИЛНИ ЗАМЕНА СВЕТИЛКА оваа ставка не е произведена ОД АМЕРИКАНСКИ УЛТРАВИОЛЕТОВИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката