.

.

Daisymusse Кралската Сина Африканска Ткаенина Свадба Чипка 5 Дворови Памук Швајцарски Воил Ткаенина Фустани Голема Пригода-N88161 Ткаенина Чипка за Шиење

Daisymusse Кралската Сина Африканска Ткаенина Свадба Чипка 5 Дворови Памук Швајцарски Воил Ткаенина Фустани Голема Пригода-N88161

Оценка на стоката:

DEN 3871.84
Достапност
Производот е достапен

Изработени од висококвалитетна спандекс ткаенина, супер мека и растеглива чипка, добро истегнување,мека, пријателска за кожата и удобна Лесен за употреба и може да се комбинира со многу различни материјали за да се создадат привлечни дизајнерски ефекти. Исклучителна Декоративна Чипка Фарбик Погоден За Разни Украси На Сцени, Свадба, Роденден, Денот на Вљубените, Забава, Денот на Мајката, Декорација На Просторијата, Затоплување На Куќата, Годишнина, Божиќ, денот на Благодарноста. Погоден за Правење Шиење,Завиткување Подароци ,Украси За Невестински Венчавки, Фустан За Забави, Вечерен Фустан И Облека За Танцување, изработка На Картички,изработка На Лакови, Дизајн На Накит, Цветен Аранжман, Додатоци за Облека итн Совршен За шиење, правење лак за коса,гроздобер шиење, картички за покани, занаети од хартија, украсување корпи за подароци, врски за коса и многу повеќе сам проекти. Ако сте незадоволни на кој било начин со Нашата Ткаенина од Тантела, ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство. ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Ние можеме да ги снабдуваме сите видови на чипка,вез чипка,памучна чипка,чипка ткаенина,чипка,еластична чипка,невестинска чипка,чипка материјал,воил чипка,нето чипка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката