.

.

Африканска Чипка Ткаенина 5 Двор Најнова француска Чипка Со Светки Африкански Тул Кабел Чипка Нето Везена Ткаенина ЗА Свадбена Забава ПС070906-5 јарди Нигериска Чипка

Африканска Чипка Ткаенина 5 Двор Најнова француска Чипка Со Светки Африкански Тул Кабел Чипка Нето Везена Ткаенина ЗА Свадбена Забава

Оценка на стоката:

DEN 4335.84
Достапност
Производот е достапен

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нигериска Ткаенина Од Тантела-Еколошка, Мека, Извезена , Многу деликатна и убава , е совршена за Модна Облека , Свадба, Забава и сл Дизајн : оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатно. Оваа ткаенина од чипка е мека и удобна, лесна за употреба и сечење како што сакате. ШИРОКА ПРИМЕНА : Африканската ткаенина може совршено да се користи за шиење фустани, мода, свадба, фустани, здолништа, шалови, шалови, шиење/ дизајнирање сопствена облека, завеси, чевли Од Африканска чанта, украси за домови, навлаки за перници, чаршафи, забави итн. Вие ќе бидете најмногу сјае во crowd.It е магијата на чипка, ве прават различни, но привлечни. ПОГОДЕН : ткаенина за везење од тантела погодна за моден дамски фустан, шал, наметки, венчаница, вечерен фустан, Дно На Здолниште и декорација на домот, прибор за глава, раб, додаток за чанти, капа, облека за кукли итн. Исто така идеален за разубавување на апликации за модна облека, занаетчиски проекти, додатоци, мебел за дома и многу повеќе. Прилика : употреба На африкански платнени материјали за Венчаница, Вечерен Фустан, Забава, Роденден, Невестински Фустан, Костим, Танцувачки Фустан, Домашен Декор, Мотив За Облекување, Каде И да замислите. Фустанот направен во Оваа Апликација За Чипка го прави вашиот изглед гламурозен и извонреден. ГАРАНЦИЈА за НАПЛАТА : задоволството на Клиентите е наш прв приоритет. Ако не сте задоволни со чипка ткаенина од дворот. Ние ќе ви ги вратиме парите за да ви обезбедиме задоволство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката