.

.

Маица со скрипта на Универзитетот Олд Доминион, маица

Маица со скрипта на Универзитетот Олд Доминион, маица

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

100% памук Повлечете го затворањето. 100% памук, лесен и издржлив, кратки шарени ракави, вратот на екипажот. Дигитално печатено во САД, машинско миење. Одлична идеја за подароци за студенти, факултет, алумни, родители, семејство, пријатели, тим. Машки големини : мали, средни, големи, XL, 2xl. Погледнете ја табелата со големина за детали. Официјално лиценциран од Облека со републиката - облечете го вашиот училишен дух со гордост!. Tee College College College има шарени логоа за печатење на екранот на вашиот омилен колеџ. Овие кошули се меки и лесни, но сепак издржливи. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни колеџски тимови. 100% памучна машка големина : мала, средна, голема, xl, xxl. Погледнете во табелата со големина кратки ракави со печатени ленти, лесна екипа на вратот, мека и издржлива машина за миење дигитално печатено во САД официјално лиценцирани од W Republic Облека одлична НЦАА облека и идеја за подароци за облека за студенти, дипломирани колеџ, навивачи на колеџ спортови, тимови, тренери, тренери , родители, пријатели и семејство! Одлично е да се даде како подарок за дипломирање на одделенија, врвен подарок за колеџ за прилики како Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката, ориентацијата, отворената куќа, обединувањата, салата, практиката, секојдневно носење, празници, родендени и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката