.

.

VOOVC жолта лента за микрофибер плажа - лесен, брз сув , спакуван лесен за носење крпи за теретана, базен, камп, патување, јога

VOOVC жолта лента за микрофибер плажа - лесен, брз сув , спакуван лесен за носење крпи за теретана, базен, камп, патување, јога

Оценка на стоката:

DEN 1084.80
Достапност
Производот е достапен

Полиестер Лесен е, пакува помал, се суши побрзо, е екстра апсорбиран и супер мек! Идеалната брза суво крпа за патување. Се суши 3 пати побрзо од нормалното памучно крпа!. Лесна грижа - Да, можете да се исуши машината за миење и да се сувате! Исто така, додадовме заоблени агли за да обезбедиме дополнителна издржливост и да спречиме откажување. Ултра компактен и лесен за носење - Супер заштеда на простор и лесно го става во вашиот куфер или ранец. Доаѓа со торбичка за додатоци за патувања за лесно пакување и носење. Повеќенаменски : Одлично е за теретана, јога, кампување, ранец или крпа за бања - бесконечни можности. Тоа е навистина исклучителна крпа за патувања на плажа и прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство. Загарантирано 100% задоволство : Задоволството на клиентите е од најголема важност за нас. Уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа правилно!. Што е микрофибер крпа? -Калабовите на брзо сушење, лесен, супер абсорбента, ултра компактен, мек и мултифункционален. Голем во пешкир, мал пакет надолу! Дали барате компактен пат за патување или фитнес што нема да заземе многу простор во вашата торба? Ваш избор за микрофибер крпа! Еве што ви треба. Секоја пешкир ќе биде обезбедена со торба за носење, заштедувајќи простор во вашиот багаж или фитнес торба. Повеќенаменска и прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејство! Патувачка крпа - Супер заштеда на простор и лесно може да се наполни во вашиот багаж или ранец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката