.

.

Опсег од 2м продолжена ткаенина за отпорност на јога, се користи за нозе задникот за помош на помош на фитнес за фитнес за помош

Опсег од 2м продолжена ткаенина за отпорност на јога, се користи за нозе задникот за помош на помош на фитнес за фитнес за помош

Оценка на стоката:

DEN 777.60
Достапност
Производот е достапен

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добро за координација и развој на развој и обука за издржливост. Добра еластичност, долг животен век, за секојдневна употреба на обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Долг сервисен живот, за употреба на дневна обука.Приментирано : Истегнување на мускулите, вежбање по јога, обука за фитнес, танцување и така што се вклучени : 1 * Еластични бендоти на јога : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката