.

.

Ndkmehfoj паун животински преклопување гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек вежба за салата пилатес под подот

Ndkmehfoj паун животински преклопување гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек вежба

Оценка на стоката:

DEN 783.84
Достапност
Производот е достапен

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите пози, без оглед на видот на практиката. Можете да уживате во поудобна сесија за јога или тренингот со оваа квалитетна мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Безбеден и висококвалитетен материјал} : Јога Мат е изработен од висококвалитетен TPE материјал, кој има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Без Ева, без ПВЦ, нетоксичен. {Лесно за носење} : Јога Мат е одлична за јоги-одење. Мат за патување со јога лесно се склопува за да ви овозможи да ја однесете вашата пракса насекаде. {Заштита} : Со реверзибилна површина што не се лизга, оваа мат е совршено прилагодена за испотени и интензивни сесии и обезбедува вашата удобност и ги штити зглобовите, 'рбетот, колковите, колената, како и лактите да се повредат. {Лесно за чистење} : Едноставно исчистете со благ сапун и вода, потоа природно сушење. {Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот. Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите пози, без оглед на видот на практиката. Можете да уживате во поудобна сесија за јога или тренингот со оваа квалитетна мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Безбеден и висококвалитетен материјал} : Јога Мат е изработен од висококвалитетен TPE материјал, кој има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката