.

.

N/A 2 парчиња тениски костум за жени Sport Spect Gym Облека за вежбање Поставете фитнес јога постави жени беспрекорни хеланки

N/A 2 парчиња тениски костум за жени Sport Spect Gym Облека за вежбање Поставете фитнес јога постави жени беспрекорни хеланки

Оценка на стоката:

DEN 4923.52
Достапност
Производот е достапен

Функција : Супер губење, брзо сушење, дишење и Тенок и стилски, едноставен и елегантен ,. на истегната ткаенина за удобност и секси. Повеќе мека и удобна, близу до текстурата на кожата. Дишење, ткаенина за брзо сушење што нема да се држи до вашето тело кога многу се потите. Функција : Супер губење, брзо сушење, дишење и. Тенок и стилски, едноставен и елегантен ,. на истегната ткаенина за удобност и секси. Повеќе мека и удобна, близу до текстурата на кожата. Дишење, ткаенина за брзо сушење што нема да се држи до вашето тело кога многу се потите. Функција : Супер губење, брзо сушење, дишење и стилски и стилски, едноставен и елегантен, на истегната ткаенина за удобност и секси. Повеќе мека и удобна, близу до текстурата на кожата. Кога многу се пот. Благодарам! Бадминтон табела за голф тексас фустани со спортска облека за тренингот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката