.

.

Абуд АБ Ролериско тркало за вежби за абдоминални, автоматски валјак за преклопување на 4 тркала за жени, тркало за обука на стомачни мускули

Абуд АБ Ролериско тркало за вежби за абдоминални, автоматски валјак за преклопување на 4 тркала за жени, тркало за обука на стомачни мускули

Оценка на стоката:

DEN 6570.72
Достапност
Производот е достапен

Тркало на стомачни тркала со четири тркала, погодно за мажи и жени, лесен за носење; Фитнес тркало што може да ги реши вашите проблеми, да ве однесе назад за да го разберете тркалото на стомакот и лесно да имате добро тело Дизајн на четири тркала, стабилен и сила, рамномерна и безбедна; Складирање на преклопување, мала големина, без простор, лесен за носење; Тивко уживање со двојна оска, мазно тркалање, без бучава; триаголна структура, униформа сила, силна лежиште; Рачката на сунѓер е удобно за одржување. Ролерот за тркала може да се користи за маснотии, да ви помогне да изгубите тежина и да го обликувате вашето тело. Може да помогне во истегнување и вежбање на абдоменот, рацете, градите, рамената, мускулите на грбот и да се добие шест пакувања, а спортското тркало ќе помогне во зајакнувањето на јадрото на вашата јадро. Нашето АБ тркало е погодно за сите нивоа на фитнес, од почетник до напредно. Без разлика дали сте возрасен, маж, жена или дете, тоа е вашиот идеален вежби за стомакот, но не се препорачува за луѓе со проблеми со долниот дел на грбот. Тркало на стомачни тркала со четири тркала, погодно за мажи и жени, лесен за носење; Фитнес тркало што може да ги реши вашите проблеми, да ве однесе назад за да го разберете тркалото на стомакот и лесно да имате добро тело. Дизајн на четири тркала, стабилен и сила, рамномерна и безбедна; Складирање на преклопување, мала големина, без простор, лесен за носење; Тивко уживање со двојна оска, мазно тркалање, без бучава; триаголна структура, униформа сила, силна лежиште; Рачката на сунѓер е удобно за одржување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката