.

.

DHTDVD Aerial Yoga Rope Split Повлечете го ременот за влечење Повлечете го појасот за проширување на дами и деца со долниот тренер на половината

DHTDVD Aerial Yoga Rope Split Повлечете го ременот за влечење Повлечете го појасот за проширување на дами и деца со долниот тренер на

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Добијте ефикасно вежбање дома, во теретана или каде било на патот или подалеку од дома Еластичните опсези се одлични за вежби за нозе и колк, истегнување, јога, пилатес, тренинзи за мрена, итн. Совршен фитнес, градење на телото, губење на тежината, обука за отпорност, обука за сила, закрепнување по породувањето, закрепнување на повреди, итн. Долгорочно користење може разубави ја кривата на човечкото тело, зајакнете ги мускулните линии, особено мускулите на горната рака. И за мажите и жените, четири различни килограми исполнуваат различна потреба, лесна и многу погодна за спроведување. Добијте ефикасно вежбање дома, во теретана или каде било на патот или подалеку од дома. Еластичните опсези се одлични за вежби за нозе и колк, истегнување, јога, пилатес, тренинзи за мрена, итн. Совршен фитнес, градење на телото, губење на тежината, обука за отпорност, обука за сила, закрепнување по породувањето, закрепнување на повреди, итн. Долгорочно користење може разубави ја кривата на човечкото тело, зајакнете ги мускулните линии, особено мускулите на горната рака. И за мажите и жените, четири различни килограми исполнуваат различна потреба, лесна и многу погодна за спроведување. Добијте ефикасно вежбање дома, во теретана, или каде било на патот или подалеку од дома. Еластичните опсези се одлични за вежби за нозе и колк, истегнување, јога, пилатес, вежби за мрена, итн. , Обука за отпор, обука на сила, закрепнување по породувањето, обновување на повреди, итн. Употребата на долг рок може да ја разубави кривата на човечкото тело, да ги зајакне мускулните линии, особено мускулите на горната рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката