.

.

CLISPEED 1 сет јадрото за вежбање на јадрото пука за спортски топки Фулатор Јога вежба за раѓање ПВЦ вежба за салата за надувување на надувување Дома физичка опрема зад?

CLISPEED 1 сет јадрото за вежбање на јадрото пука за спортски топки Фулатор Јога вежба за раѓање ПВЦ вежба за салата за надувување на надувување

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

ПВЦ Топка за вежбање на надувување : Погодно е за употреба- доаѓа со рачна пумпа за да се направи брза инфлација. Може да се надува брзо и е лесен за употреба, кога производот не е потребен, производот може да се отклони и да се вала, да се чува добро и да се носи лесно за секое време за употреба. Топка за стабилност на кикирики : Јога, пилатес, баре, физички или домашни вежби кои се фокусираат на зајакнување на вашето јадро, држење, рамнотежа, тонирање и скулптурирање на мускулите. Полудни топки за обука на јога : Погодно за loversубители на јога во затворен простор, деца, возрасни, стари лица и така натаму. Вежбање топки за рамнотежа : Совршено е погодно за тркалање по половината, или каде било да имате поголема површина на масажа. ВЕСНИК ЗА ВЕБА : Задебелен ПВЦ материјал, оваа топка е анти-пука, цврста и да се користи долго време. Топка за вежбање на надувување : Погодно е за употреба- доаѓа со рачна пумпа за да се направи брза инфлација. Може да се надува брзо и е лесен за употреба, кога производот не е потребен, производот може да се отклони и да се вала, да се чува добро и да се носи лесно за секое време за употреба. Топка за стабилност на кикирики : Јога, пилатес, баре, физички или домашни вежби кои се фокусираат на зајакнување на вашето јадро, држење, рамнотежа, тонирање и скулптурирање на мускулите. Полудни топки за обука на јога : Погодно за loversубители на јога во затворен простор, деца, возрасни, стари лица и така натаму. Вежбање топки за рамнотежа : Совршено е погодно за тркалање по половината, или каде било да имате поголема површина на масажа. ВЕСНИК ЗА ВЕБА : Задебелен ПВЦ материјал, оваа топка е анти-пука, цврста и да се користи долго време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката