.

.

ЕПСОН V11H687020 LCD проектор, PowerLite 98H, бело

ЕПСОН V11H687020 LCD проектор, PowerLite 98H, бело

Оценка на стоката:

DEN 9471.52
Достапност
Производот е достапен

3x посветли бои со Епсон Погодна соработка за училниците BYOD. 2x HDMI дигитална поврзаност. Моќен звук за ангажирање на секој студент. Долготрајни, ниски цени на ламби. 3x посветли бои со Епсон. Погодна соработка за училниците BYOD. 2x HDMI дигитална поврзаност. Моќен звук за ангажирање на секој студент. Долготрајни, ниски цени на ламби. Проекторот Power Lite 98 H е одличен избор за речиси секоја училница. Нудејќи 3x посветли бои од конкурентските модели, проекторите на Epson 3 LCD обезбедуваат живописни лекции. Светла и лесна за корисниците, 98 H има XGA резолуција и 3000 лумени на осветленост во боја и 3000 лумени на бела осветленост. Неговата ниска цена, долготрајна ламба - до 10,000 часа во режимот Еко - обезбедува ниска вкупна цена на сопственост. Софтвер за управување со уреди со модератор и мрежна поврзаност им овозможуваат на инструкторите безжично да споделуваат работа од повеќе уреди, истовремено. Исто така, има двојна HDMI конекција, вклучително и една порта со можност за MHL и премиум аудио. 3x посветли бои со Epson удобна соработка за BYOD училници 2x HDMI дигитална поврзаност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката