.

.

2 Пара Правоаголни Половина Раб Очила За Читање-Едноставен Класичен Читач

2 Пара Правоаголни Половина Раб Очила За Читање-Едноставен Класичен Читач

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Пластична рамка не-поларизирани. Ширина на објективот : 50 милиметри. Мост : 16 милиметри. 2 Пара Стилски Лесен Читач На Правоаголник Со Половина Раб-Пролетна Шарка за Удобно Вклопување. Големина за возрасни-ширина на рамката од 135мм, ширина на објективот од 50мм, висина на објективот од 28мм, мост од 16мм. Доаѓа со 2 Визија Светот микрофибер складирање/чистење торбичка. Чувајте Пар во Секоја Од Вашите Омилени Области за Читање. Вашите очила за читање не мора повеќе да бидат здодевни. Направете изјава и додадете малку џез на вашата мода за очила. Изгледајте добро и гледајте подобро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката