.

.

Фостер Грант Колореад Црн Џулс Женски Очила за Читање со Случај +1.75

Фостер Грант Колореад Црн Џулс Женски Очила за Читање со Случај +1.75

Оценка на стоката:

DEN 239.20
Достапност
Производот е достапен

Фостер Грант Жените Читање Очила Со Случај, Џулс Црна, Мачка Око Рамка СТИЛ и УДОБНОСТ - Стилски И лесни очила за читање за жени и мажи со удобно вклопување. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЧИТАТЕЛИ-Фостер Грант е доверлив бренд за носење очи од 1919 година. Фостер Грант Жените Читање Очила Со Случај, Џулс Црна, Мачка Око Рамка. СТИЛ и УДОБНОСТ - Стилски И лесни очила за читање за жени и мажи со удобно вклопување. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЧИТАТЕЛИ-Фостер Грант е доверлив бренд за носење очи од 1919 година. Фостер Грант Жените Читање Очила Со Случај, Џулс Црна, Мачка Око Рамка Овие Згрижувачки Грант Очила За Читање се стилски и функционални. Лесен и удобен за носење женски и машки очила за очи за читање. Одлична идеја за подарок!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката