.

.

Wall26 врамени платно печатење wallидни уметности сет бадеми од Винсент ван Гог Природа илустрации за дивина илустрации за ликовна уметност релаксирана/смирена разноб

Wall26 врамени платно печатење wallидни уметности сет бадеми од Винсент ван Гог Природа илустрации за дивина илустрации за ликовна

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Изработено внимателно - Стандардно мастило во индустријата, печатено на нашите платна за потписи 3 парчиња сет и секое парче е 16 "x24". Софистициран стил - додава атмосфера во секоја просторија во куќата : спална соба, кујна, бар или канцелариски простор. Најдобар подарок - Одлична идеја како подарок за празниците!. Трајни - Водечка рамка во индустријата и квалитетот на платното, обезбедувајќи уметнички дела што трае со години. Белешка : Поради проблемите со прикажувањето на екранот, реалните бои може малку да се разликуваат од сликите. Изработено внимателно - Стандардно мастило во индустријата, печатено на нашите платна за потписи. 3 парчиња сет и секое парче е 16 "x24". Софистициран стил - додава атмосфера во секоја просторија во куќата : спална соба, кујна, бар или канцелариски простор. Најдобар подарок - Одлична идеја како подарок за празниците!. Трајни - Водечка рамка во индустријата и квалитетот на платното, обезбедувајќи уметнички дела што трае со години. Белешка : Поради проблемите со прикажувањето на екранот, реалните бои може малку да се разликуваат од сликите. Wall26 Wall26 е професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, фреска и висечки постер wallид уметност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката