.

.

MJWDP розово сиво платно Декоративна слика Апстрактна голема големина рачно насликано масло сликарство за канцелариски дневен простор декор

MJWDP розово сиво платно Декоративна слика Апстрактна голема големина рачно насликано масло сликарство за канцелариски дневен простор декор

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Сликарство на масло што го рефлектира стилот и вкусот на домот Мешаниот материјал од памук и постелнина, површинските лушпи се рамномерно распоредени, текстурата е јасна, компактна и фина, природна и пријателска, а квалитетот на сликата може да се одржува долго време. Brushstrokes се богати и разновидни, а повеќе од 100 часа долго сликарство. Елегантната и рафинирана концепција и елегантната и летачката техника носат прекрасен духовен шок во домот. Комбинирајќи различни техники на текстура за сликање, флексибилно користејќи разни материјали за да се комбинираат заедно со тонови во боја и материјали за да се поврзе целата, текстурата на сликата е силна. Масло сликарство што го рефлектира стилот и вкусот на домот. Котон и ленен мешан материјал, површинските лушпи се рамномерно распоредени, текстурата е јасна, компактна и фина, природна и пријателска, а квалитетот на сликата може да се одржува долго време . Комбинирајте се заедно со тонови во боја и материјал за да ја поврзете целата, текстурата на сликата е силна. Тип : Масло за сликање Мератерија : Linentype : Во живо режим : Framestechnique : Hand Closed Size : 50x75cm Framless, 60x90cm Framile, 70x100cm Framless, 75x110cm Framile, 90x120cm Framiging Listight* lightion со список со списоци* список со списоци* 1 NOTES1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката