.

.

999STORE SAI BABA PRINTED CANVAS сликарство

999STORE SAI BABA PRINTED CANVAS сликарство

Оценка на стоката:

DEN 2846.88
Достапност
Производот е достапен

Висока дефиниција дигитално печатено на платно со употреба на високо квалитетна машина со повеќе врамени платно сликарство модерно уметничко дело, печатење на фотографии со слики на висококвалитетно платно Содржина на пакетот : 3 парче x Апстрактна шарена печатена слика за платно. Печатењето за сликање на платно се протега на дрвена врамена за да се погледне на оригинално уметничко мулти -врамено сликарство. Страничните маргини се исто така печатени за да создадат особено декоративен ефект. Подготвени е за употреба. Нема потреба од сложена инсталација. Може лесно да се обеси на завртки. Совршен избор за дневна соба и слики за wallидови во кревет. Големина : Проверете ја табелата за димензија. Дебелина на рамката : 1 инче. Висока дефиниција дигитално печатено на платно со употреба на високо квалитетна машина со повеќе врамени платно сликарство модерно уметничко дело, печатење на фотографии со слики на висококвалитетно платно. Содржина на пакетот : 3 парче x Апстрактна шарена печатена слика за платно. Печатењето за сликање на платно се протега на дрвена врамена за да се погледне на оригинално уметничко мулти -врамено сликарство. Страничните маргини се исто така печатени за да создадат особено декоративен ефект. Подготвени е за употреба. Нема потреба од сложена инсталација. Може лесно да се обеси на завртки. Совршен избор за дневна соба и слики за wallидови во кревет. Големина : Проверете ја табелата за димензија. Дебелина на рамката : 1 инче. Отпечатоци со слика со слика со висока дефиниција на платно со живописна боја на густо висококвалитетно платно за да се создаде изглед и чувство на оригиналната природна уметност и ремек -дело. Печатењето за сликање на платно се протега на дрвена врамена за да се даде оригинално сликарство. Страничните маргини се исто така печатени за да создадат особено декоративен ефект. Panelsидните уметнички панели и сликите на платно се модерен начин да ги осветлите wallsидовите на вашиот дом и да ве опуштите после работа. Сигурно е да плени каде и да е обесен. 999 Store е еден од најголемите добавувачи на Интернет за современи wallидни уметнички панели, вклучувајќи 100% рачно насликани маслени слики на платно, акрилни слики, мешани медиуми, слики со акварел, цртежи, сликарство, фотографија, фотографија до портрет сликарство, фотографија на платно печатење, печатење, печатење на платно, отпечатоци од платно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката