.

.

Атлио 1 или 3 пакувања женски термички врвови со долги ракави, зимски руно наредени кошули на вратот на екипажот, лесен слој за компресија за компресија

Атлио 1 или 3 пакувања женски термички врвови со долги ракави, зимски руно наредени кошули на вратот на екипажот, лесен слој за компресија

Оценка на стоката:

DEN 543.68
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Серија за миење машини. [Материјали] Мешавината на ткаенината од полиестер и спандекс е одлична еластичност со засилен опсег на движење. [Дизајн на топлина] Термички панталони од цреша одбрани, дизајнирани за топлина и ултра-мек допир. Погоден е за јога, пилатес, медитација, возење велосипед, велосипедизам, салата, фитнес, кревање тегови, трчање и други активности за вежбање. Совет за перење : Измијте одделно пред да носите. ● Термички кошули што го максимизираа задржувањето на топлината со поставата на руно. ● Разновиден басер за разни активни спортови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката