.

.

Funky Junque цврст ребрест ребрести меки кабел за истегнување плетено капаче за топло капаче на черепот

Funky Junque цврст ребрест ребрести меки кабел за истегнување плетено капаче за топло капаче на черепот

Оценка на стоката:

DEN 350.88
Достапност
Производот е достапен

Материјал : 100% мек плетено акрилик Повлекување на затворање. Унисекс : Одлично и за жени и за мажи. Класичното плетено капаче е исклучително кул. Совршено вклопување : една големина најмногу се вклопува, комбинира многу истегнување и привлечно вклопување. Оваа капа мери 8 ”долги 8” широки лежени рамни. Кога да се носи : може да се носи во затворено или надвор. Овој Beanie ќе ги задржи главата и ушите топли, дури и ако е брутално надвор. Одличен квалитет : Оваа гравче е многу густа и 100% мек акрилик. Машината може да се пее и треба да се обеси за да се исуши. Фанки Junука : Ние носиме многу одлични предмети како зимски гравчиња, нараквици, капаци од сонце, капачиња за бејзбол, марами и многу повеќе!. Материјал : 100% мек плетено акрилик. Повлекување на затворање. Унисекс : Одлично и за жени и за мажи. Класичното плетено капаче е исклучително кул. Совршено вклопување : една големина најмногу се вклопува, комбинира многу истегнување и привлечно вклопување. Оваа капа мери 8 ”долги 8” широки лежени рамни. Кога да се носи : може да се носи во затворено или надвор. Овој Beanie ќе ги задржи главата и ушите топли, дури и ако е брутално надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката