.

.

Суштински џемпери на женските од Пума

Суштински џемпери на женските од Пума

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

66% памук, 34% полиестер Повлечете го затворањето. Редовно вклопување. Засекогаш подобро : Пума постојано се залага да биде подобра отколку што бевме вчера. Засекогаш подобро е нашата заложба да го намалиме нашето влијание врз животната средина и да работиме заедно кон одржлива иднина. Оваа облека е направена со поодржлив памук. Решенија за складирање : Овие џемпери имаат удобни џебови од страничен цвест за одржување на вашите најважни работи. Прилагодена удобност : Овие џемпери овозможуваат максимална здружение и персонализација, во кои има ребрести манжетни и еластична лента за половината со внатрешен цртеж. Ласкаво вклопување : Чисти линии и луксузна, дневна силуета, ги прават овие елегантни џемпери. Оваа сезона, најважните работи се изработени од поодржливи материјали за секојдневните главни делови со влијание. Essentials Sweatpant има мек, пријатна памук со одржливо извори за стил и удобност за кој можете да се чувствувате добро. Производите за животен стил на Пума лежат на пресекот на модата и културата. Поминавме над 75 години во обликувањето на пејзажот на женската мода и секој ден бараме да ги притиснеме тие граници понатаму. Без разлика дали тоа е нашата сакана класика или најновите откритија на модни напред, вашиот следен омилен изглед е тука.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката