.

.

Врво на тренингот за жени со јога резервоари со вградени во градник жичана јога градник салата, трчање атлетска кошула V-врат камизола

Врво на тренингот за жени со јога резервоари со вградени во градник жичана јога градник салата, трчање атлетска кошула V-врат камизола

Оценка на стоката:

DEN 399.84
Достапност
Производот е достапен

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Материјал за вежбање на јога за вежбање-90% најлон, 10% спандекс, супер мек и ласкаво вклопуваат како вашата втора кожа. Високо еластична, дише, лесна, четиринасочна истегнување и ткаенина што вече пот. Тоа е густ материјал и не гледајте, не покажувајте никакви дамки од пот. Секси V врат резервоар за жени-Unique V вратот m одговара за 30 D 30 DD 32 C 32 D 34 A 34 B; L Fit For 32 DD 34 C 34 D 34 DD 36 A 36 B 36 C. Овој резервоар врвот погоден за девојките на Биг Биста да добијат крива. Боја : Темно сива големина : Големите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката