.

.

G4free женски голф панталони со џебови 7/8 затегнати хеланки за пешачење на глуждот

G4free женски голф панталони со џебови 7/8 затегнати хеланки за пешачење на глуждот

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање. √ 【Материјал】 G4free Pants Pants се направени од лесни, истегнати, брзо суво, високо половината, UPF 50+ и удобни материјали. √ 【Сплит дизајн на полите】 полите на должината на глуждот со поделен дизајн за засилен проток на воздух и елегантна силуета. √ 【Невидливи странични џебови од патент】 Две патенти странични џебови за да ги чувате вашите телефони, ракавици за голф, клучеви, кредитни картички и други лични работи безбедни. √ 【Употреба на повеќе сцени】 Панталони со должина од 7/8 одлични за 4 сезонски голф, пешачење, одење на отворено активности. Стилското обесхрабрување исто така може да се носи како пантолони за фустани за деловна канцеларија. √ 【Гаранција】 За секое прашање на нашите пантолони, прво разговарајте со нас, и ние сме уверени дека ќе обезбедиме задоволно решение ASAP. Искрено се надеваме дека можете да имате добро искуство во G4 Free.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката