.

.

Болли ossос женски зимски зимски бели слатки woollike плетена жаба капа, жени дама девојче капчиња овци Божиќни капи

Болли ossос женски зимски зимски бели слатки woollike плетена жаба капа, жени дама девојче капчиња овци Божиќни капи

Оценка на стоката:

DEN 207.84
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Повлекување на затворање. Материјал : Изработено од квалитетна акрилик, со исклучителна изработка, мека, истегната, топла, лесна, дише, влага, пријателска, пријателска за кожата и не избледени, многу удобно за носење. Една големина одговара на повеќето жени и тинејџерки, погодни за активности во затворен или отворен простор, шопинг, останување дома лесно, одење пешачење, излегување или патување. Капчето со гравче во дизајн на животинска жаба / овци, роман и уникатно, ќе ги добиете сите пофалби кога ќе ја носите, ќе бидете топло додека бидете стилски во толпата во исто време. Симпатичната beanie погодна за целото лице, без оглед на тоа што вашата коса е долга или кратка, плетената капа е дизајнирана со блунг-манични секвенци и faux крзно помпом, ќе изгледате мода и ќе имате посебен шарм. Убави подароци : Топли зимски плетени капи се идеални подароци за Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на вineубените и роденденот, можете да ги дадете овие симпатични капи на вашите пријатели и роднини. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката