.

.

Хилет Ирис работи шорцеви за жени со џебови и вграден лагер

Хилет Ирис работи шорцеви за жени со џебови и вграден лагер

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

100% спандекс Затворање на патент. Направено за оптимални перформанси : Нашите кратки ирис се протегаат со вас за беспрекорно вклопување околу колковите и неограничено движење. Овие ласкави женски атлетски шорцеви се идеални за трчање и вежби со висок интензитет и ќе ви бидат ново тренингот. Вграден лагер : Овие жени што работат со жени имаат лагер за дишење што е скратено и обезбедува крајна покриеност и максимален опсег на движење. Лагер е удобно, останува на место и не се вози нагоре или се сече за време на вашите интензивни вежби. Супериорни карактеристики : Доживејте удобност и совршено мазно вклопување околу колковите со помош на лентата за флексибилно плетење со висока лента. Безбедно чувајте ги предметите во два скриени џебови од патент, кои се високи на колкот за да го намалат движењето на содржината. Висок квалитет : И покрај тоа што овие шорцеви за вежбање се лесни, тие се издржливи и лесни за работа. Флексибилната 4-насочна ткаенина за истегнување ги прави спортските шорцеви удобни додека ви овозможуваат да имате неограничено движење без постојано прилагодување. Премиум фитнес облека : Мисијата на Хилет е да дизајнира квалитетни производи со придонесот на нашата страсна заедница и да обезбеди одлично искуство за нашите клиенти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката