.

.

Шума и дванаесетти модни капачиња за бејзбол капа, украсена со кристални ригистони, faux скапоцени камења, вез

Шума и дванаесетти модни капачиња за бејзбол капа, украсена со кристални ригистони, faux скапоцени камења, вез

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. Поставете го трендот : Со оваа елегантна, привлечна капа за бејзбол за очи, ќе направите нешто повеќе отколку само да се истакнете . ќе направите модна изјава и секој нема да има друг избор освен да забележите! Прекрасно bejeweled : Висококвалитетна бејзбол капа на тексас е вкусно акцентирана со прекрасно обоени кристални рингестони и скапоцени камења за да се даде можеби најсјајната женска бејзбол капа во моментов на пазарот!. Една големина најмногу се вклопува : со прилагодливо затворање на токи на задниот дел, оваа модерна капа за бејзбол може лесно да се прилагоди за да се вклопи најмногу, со вклучена коса. Многу удобно : Направено од 100% тексас памук, и со дизајн кој овозможува проток на воздух и бегство од топлина, ова ладно капа е секако едно од најудобните парчиња облека за глава што можете да ги добиете вашите раце. Идеално е за употреба во текот на целата година. Ние се стремиме да обезбедиме задоволство на клиентот - како бренд, Форест и дванаесетти е тука да ви го дадат најдоброто затоа што знаеме дека тоа е она што вие и вашето семејство го заслужувате. Ние веруваме во обезбедување на добар квалитет и модерни производи што ќе ви дадат максимално задоволство!. Пенска и трендовски бејзбол капа, дали се чувствувате како да сте расположени да свртите неколку глави? Ако сте, сигурно нема да поминете незабележано во оваа гламурозна, но спортска бејзбол капа. Кликнете на „Додај во количка“ и добиј го твоето денес. Секоја капа за бејзбол доаѓа во различни дизајни, некои украсени со rhinestones, faux камења, везови и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката