.

.

Qooeqpqy жени разнобојни плетени рачно изработени преклопени флопи капчиња корпа капа бучава капаче од гравчиња

Qooeqpqy жени разнобојни плетени рачно изработени преклопени флопи капчиња корпа капа бучава капаче од гравчиња

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. 0,4 "-1" Грешка при мерење може да постои заради различни методи на мерење. Ве молиме, оставете малку боја различна заради различна камера или светло опкружување. Можеби има малку мирис. Мирисот ќе избледи откако ќе ја стави торбата на вентилирани места за неколку дена. Само миење на рацете. 【Материјал】 Целосно рачно изработени капи, изработени од висококвалитетна волна, топла и пријатна, удобна за носење и без чуден непријатен мирис. 【Големина】 Една големина одговара на повеќето (приближно обем : 56cm-58cm/22.83 ''), совршено вклопете ја главата. 【Дизајн】 Оваа плетена капа е плетена со шарена груба волна за стил и топлина. 【Прилики】 Womenените трендовски зимски шапки за зимска грав е совршена за секојдневно, домашно носење, излегување, улична облека, фотографија, космеј, Ноќта на вештерките, забавата на пријатели, спорт, лов, скијање, патување, каква било активност на отворено во ладно време и така натаму. 【Идеја за подароци】 Овие зимски бенеи за жени се прекрасни подароци што можете да ги изберете за вашите пријатели или семејства во нивните родендени или во секојдневниот живот. Исто така, овие топла зимска капа се најсовршениот Божиќен подарок што можете да го најдете!. Само миење на рацете. 【Материјал】 Целосно рачно изработени капи, изработени од висококвалитетна волна, топла и пријатна, удобна за носење и без чуден непријатен мирис.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката