.

.

Manmesh Hatt Womenените американско знаме конска опашка капа, прилагодливо прилагодено измиено потресено неуредно бејзбол капа…

Manmesh Hatt Womenените американско знаме конска опашка капа, прилагодливо прилагодено измиено потресено неуредно бејзбол капа…

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

100% памук Затворање на тока. 【Големина】 : Обем на капа : 21.26-23,62 инчи (54-60см); Хет Риб : 2,75 инчи (7 см); Висина на капа : 4,72 инчи (12 см) ; Една големина прилагодлива за да одговара на повеќето големини. Прилагодливо затворање на токи, одлично вклопување за повеќето големини на главата. 【Материјал на производот】 : Направено од 100% висококвалитетен памук за дишење, претходно искривен стакло. 6 структура на панелот. 6 везени очни капаци. Ново покачено преземање на класичното капаче за бејзбол. Design Дизајн на конска опашка】 : слотот за конска опашка, само влечење на пунџа или висока конска опашка, правејќи го вашиот живот толку лесен и никогаш не нервозен дури и лош ден на косата. 【Останете безбедни под летото сонце】 : Заштитете ја кожата од штетни УВ зраци и чувајте ја косата од лицето и очите со тоа што ќе ја носите оваа удобна капа за бејзбол за време на сите ваши активности на отворено. Направено од висококвалитетна ткаенина за дишење, капачињата за камиони за мрежи се совршен придружник за вашиот активен животен стил. 【Кога да се носи】 : Носете ја оваа капа во секое време/каде било.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката