.

.

Shutенски шорцеви за пешачење во Tacvasen со џебови Брзо суво лесни шорцеви на отворено за дишење активен спорт

Shutенски шорцеви за пешачење во Tacvasen со џебови Брзо суво лесни шорцеви на отворено за дишење активен спорт

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Атлетски шорцеви за жени обична летна плажа, секојдневна облека за носење Вклучување шорцеви со еластична лента за половината се истегнати и удобни. Велосипедизам шорцеви за жени, тие се совршени за секојдневни активни, теретани, истражуваат, групна фитнес час. Одговара совршено. 94% најлон, 6% спандекс. Затворање на влечење. Ткаенина : 94% најлон и 6% спандекс. Брзо суво, лесен, дише. 2 странични џебови : Длабоките џебови на страните на женските шорцеви за пешачење можат да ги држат вашите картички или клучеви. Еластична лента за половината со влечење : Еластичната лента за половината со влечење ви овозможува да се вклопи вашето тело и нема да се лизне лесно кога вежбате. Лесен и брз сув : лесни и брзи суви шорцеви ве прават да се чувствувате ладење и удобно во лето. Прилики : Шорцевите за пешачење се одлични за трчање, пешачење, спорт, џогирање, фитнес, вежбање, летно носење, обука, тренингот, секојдневно носење. 94% најлон, 6% спандекс. Затворање на влечење. Ткаенина : 94% најлон и 6% спандекс. Брзо суво, лесен, дише. 2 странични џебови : Длабоките џебови на страните на женските шорцеви за пешачење можат да ги држат вашите картички или клучеви. Еластична лента за половината со влечење : Еластичната лента за половината со влечење ви овозможува да се вклопи вашето тело и нема да се лизне лесно кога вежбате. Лесен и брз сув : лесни и брзи суви шорцеви ве прават да се чувствувате ладење и удобно во лето. Прилики : Шорцевите за пешачење се одлични за трчање, пешачење, спорт, џогирање, фитнес, вежбање, летно носење, обука, тренингот, секојдневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката